Tady si Vaše děti horské kolo zamilují

Image

Single traily v Lipně nad Vltavou byly postaveny na území Skiareálu Lipno a nesou název Floutrejl Lipno. Nabízí přes 5 km zábavné a hravé jízdy. Floutrejl Lipno je bezpečný i pro děti od 5 let a začátečníky a je plný nenáročných terénních vln a zatáček. Na vrchol Kramolín, kde se nachází začátek Floutrejlu vás i s kolem od hlavního parkoviště ve Skiareálu Lipno vyveze 4sedačová lanovka Jezerní a z druhé strany kopce, kde Floutrejl končí, lanovka Promenádní.  Zpět z Kramolína do Lipna nad Vltavou vede odjezdová stezka Exit trail a následný návrat do Frymburku už je pohodička a „kochačka“ po rovinaté Jezerní cyklostezce.

Plán Floutrejlu Lipno

Image

Zdroj: www.lipno.info

Jízdní řád a ceník lanovek pro cyklisty zobrazíte ZDE >>> https://www.lipno.info/zazitky/floutrejl-rodinna-terenni-cyklotrasa.html

TIP: Zdatnějším bajkerům doporučujeme si trasu prodloužit a užít si další traily a lesní cesty (lesní a polní cesty na Lopatné a trail pod Čertovou stěnou podél Čertových proudů do Loučovic a následně k přehradě na Lipně. Podrobnější informace včetně trasy najdete v sekci Trasy pro horská kola pod názvem Trailovka okolo Čertovky. 

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET