Půjčovna kol ve Frymburku na Lipně, jen 100 m od cyklostezky

Image

Rodinná sportovní půjčovna Sport Řezáč ve Frymburku u Lipna je tu pro Vás již od roku 2008. Naši půjčovnu najdete přímo na malebném náměstí v domě OTRE č.p. 12, jen 100 m od krásné Jezerní cyklotezky Frymburk - Lipno nad Vltavou.

K dispozici pro Vás máme pánská, dámská a dětská horská a treková kola od českých výrobců Rock Machine, Leader Fox a Kellys za příznivé ceny. 

Proč si půjčit sportovní vybavení právě u nás?

  • Sami aktivně sportujeme, a navíc jsme místní. Rádi Vám proto poradíme s výběrem správné velikosti kola a doporučíme Vám vhodnou trasu dle Vašich fyzických možností a očekávání.
  • Jelikož se naše půjčovna nachází pouhých 100 m od cyklostezky Frymburk – Lipno nad Vltavou a 300 m od přístaviště převozu, vyhnete se tak nebezpečné jízdě v provozu.
  • Abyste se po okolí vyznali a nezabloudili, obdržíte k zapůjčenému sportovnímu vybavení zdarma turistickou mapu Lipenska.
  • Přímo před půjčovnou se na frymburském náměstí nachází dostatek parkovacích míst. 

Horská kola

Pro pohodlnou jízdu v lehčím až středně obtížném terénu, po lesních a polních cestách nebo na oblíbených single trailech doporučujeme zapůjčení horského kola s odpruženou přední vidlicí, 29-palcovými koly a výkonnými kotoučovými brzdami.

Máme pro Vás připraveny všechny běžné velikosti horských kol, a to jak pánské, tak dámské modely. Samozřejmě v naší nabídce horských kol nechybí ani dětské modely.

Zobrazit ceník horských kol

Treková kola

Pokud se chcete projet po většině cyklostezek okolo lipenského jezera a neplánujete jízdu v terénu, bude pro vás ideální volbou trekové kolo. V naší půjčovně si můžete půjčit pravidelně servisovaná pánská a dámská treková kola od kvalitních značek Rock Machine, Author a Leader Fox.

Jedná se o pohodlná kola, která jsou vhodná pro většinu cyklotras na Lipensku a jízda na asfaltovém povrchu je rychlejší než na horském kole. Díky příznivé geometrii rámu Vás při jízdě nebudou bolet záda, a proto treková kola doporučujeme hlavně rekreačním a svátečním cyklistům.

Zobrazit ceník trekových kol

Rezervační formulář

Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

  • Tel: +420 608 757 095
  • Email: sportrezac@seznam.cz

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET