Půjčovna dětských cyklovozíků a přívěsů jen 100 m od cyklostezky

Cyklostezky okolo lipenského jezera jsou ideální pro rodiny s dětmi. Proto v nabídce naší půjčovny najdete bezpečné a pohodlné cyklovozíky, zábavné cyklopřívěsy Weehoo i-Go i klasické dětské sedačky na kolo.

Proč si půjčit sportovní vybavení právě u nás?

  • Sami aktivně sportujeme, a navíc jsme místní. Rádi Vám proto poradíme s výběrem vhodné trasy dle Vašich zkušeností a očekávání.
  • Jelikož se naše půjčovna nachází pouhých 100 m od cyklostezky Frymburk – Lipno nad Vltavou a 300 m od přístaviště převozu, vyhnete se tak nebezpečné jízdě v provozu.
  • Při zapůjčení dětského vozíku či sedačky Vám půjčíme zdarma i dětskou helmu.

Dětské cyklovozíky

Image

V naší půjčovně máme pro Vás připraveny odpružené pohodlné vozíky Thule a Croozer (včetně tzv. miminkovníku), které jsou bezpečné a vhodné pro děti již od 3 měsíců. Pro přepravu dětí ca. od 1 roku můžete využít i základní vozíky Croozer. 

Cyklovozíky Thule jsou opatřeny brzdou na rukojeti a jsou proto vhodné i pro inline bruslení.

Dětský cyklopřívěs Weehoo i-Go

Image

Zabavte Vaše dítě s cyklopřívěsem Weehoo i-Go! Hlavní výhodou cyklopřívěsu Weehoo i-Go je fakt, že Vaše dítě během jízdy může šlapat, nenudí se a pomůže tak dospělému cyklistovi snadněji zdolávat stoupání. Je vhodný zejména pro děti, které již odrostly z klasického dětského cyklovozíku, ale ještě samy neumějí ovládat jízdu na kole.

 

Dětský přívěs Weehoo i-Go odstraňuje všechny mínusy a nebezpečí, které skýtá přeprava malých dětí v cyklosedačce, či přeprava na dětském kole připevněném tyčí s kolem dospělého.
Přívěs je určen pro děti ve věku od 2-9 let, s výškou 96-132 cm.

 

Více informací o cyklopřívěsu Weehoo i-Go s přečtete ZDE.

Dětské sedačky na kolo

Image

Pokud už Vaše dítě zvládne samo sedět, můžete si v naší půjčovně zapůjčit dětské cyklosedačky, které jsou určeny pro děti do hmotnosti max. 22 kg nebo do 7 let.

Naklápěcí samonosná sedačka je upevněná držákem na sedlovou trubku rámu kola.  Sedačka má stavitelné opěrky nohou a bezpečnostní pás 3-bodový.  Sedačka splňuje podmínky EN 14344 

Sedačku si můžete zapůjčit buď samostatně (vč. montážního systému) a připevnit na Vaše vlastní kolo, nebo zapůjčenému kolu z naší půjčovny.

Ceník dětských vozíků, přívěsů a sedaček

Délka zapůjčení 1 hodina 1 den 2 dny 3 dny další den 
Odpružený vozík (helma zdarma) 270 550 1 000 1 350 300
Přívěs Weehoo-i-Go (helma zdarma) 190 390 690 890 150
Dětská sedačka (helma zdarma) 100 200 350 450 90

Objednávka a rezervace cyklovozíků/přívěsu/sedaček

Pro rezervaci prosím vyplňte a odešlete níže uvedený objednávkový formulář. Abychom Vám mohli rezervovat správnou velikost a model bruslí, nezapomeňte prosím u všech osob uvést velikost nohy (bot) a také kolik pánských/dámských/dětských modelů si přejete zapůjčit. Rezervace se stává závaznou až po našem zpětném emailovém potvrzení (nejprve musíme prověřit dostupnost požadovaných kol). Děkujeme.

Rezervační formulář

Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET