Letní sportovní půjčovna na Lipně jen 100 m od cyklostezky

Image

Rodinná sportovní půjčovna Sport Řezáč ve Frymburku je tu pro Vás již od roku 2008. Naši půjčovnu najdete přímo na malebném náměstí a jen 100 m od krásné Jezerní cyklo a inline stezky do Lipna nad Vltavou. Navíc, 300 m od půjčovny se nachází přístaviště převozu, který vozí cyklisty i inline bruslaře na druhý břeh lipenského jezera. 

Proč si půjčit sportovní vybavení právě u nás?

  • Sami aktivně sportujeme, a navíc jsme místní. Rádi Vám proto poradíme s výběrem správné velikosti kola a doporučíme Vám vhodnou trasu dle Vašich fyzických možností a očekávání.
  • Jelikož se naše půjčovna nachází pouhých 100 m od cyklostezky Frymburk – Lipno nad Vltavou a 300 m od přístaviště převozu, vyhnete se tak nebezpečné jízdě v provozu.
  • Abyste se po okolí vyznali a nezabloudili, obdržíte k zapůjčenému sportovnímu vybavení zdarma turistickou mapu Lipenska.
  • Díky spolupráci naší půjčovny s turistickým průvodce pro volný čas (Grenzgenial) můžete využít atraktivní slevy na zapůjčení sportovního vybavení.

Nabídka letní sportovní půjčovny

Horská kola

Okolí Frymburku a lipenského jezera nabízí bezpočet tras pro horská i stále oblíbenější single traily.  Užijte si vzrušující jízdu v lehčím terénu na našich kvalitních horských kolech od českých výrobců Rock Machine Kellys a leader Fox.

Více informací

Treková kola

Většina cyklostezek na Lipensku jsou vhodná pro treková kola, která jsou pohodlnější i rychlejší než kola horská. V naší půjčovně pro Vás máme připraveny pravidelně servisovaná pánská i dámská treková kola značek Rock Machine a Leader Fox.

Více informací

Elektrokola

Méně zdatným cyklistům či seniorům nabízíme výkonná horská, krosová a městská elektrokola značek Leader Fox a Crussis, díky kterým Vás jízda do kopce bude bavit.

Více informací

Koloběžky

Dále nabízíme pro děti i dospělé velmi oblíbené koloběžky Kostka, na kterých si projedete Jezerní cyklostezku pohodovým způsobem.

Více informací

Elektrokoloběžky

Nemáte chuť šlapat do pedálů, a přesto se chcete projet po okolí? Půjčte si elektrokoloběžku, která Vás bude určitě bavit.

Více informací

Dětské cyklovozíky a sedačky

Našimi častými zákazníky jsou rodiny s malými dětmi, pro které nabízíme pohodlné dětské cyklovozíky Thule a Croozer, oblíbený cyklopřívěs Weehoo-i-Go a dětské sedačky.

Více informací

Vozíky pro psy

Na cyklistický výlet můžete dokonce vzít i svého čtyřnohého mazlíčka, stačí si u nás půjčit cyklovozík či speciální tašku pro pejsky.

Více informací

Inline brusle

Jezerní cyklostezka Frymburk – Lipno nad Vltavou – Přední Výtoň – Frýdava od délce 19 km patří mezi nejkrásnější inline stezky v České republice. V naší půjčovně pro Vás máme připraveny kvalitní inline brusle značek Filla, Tempisch a K2. Rádi Vám též zapůjčíme i helmy a chrániče.

Více informací

Díky rychlé rezervaci máte jistotu!

Žádná půjčovna včetně té naší nemá neomezené množství sportovního vybavení a zejména během víkendů či prázdnin bývá zájem zákazníků značný. Vsaďte na jistotu a rezervujte si Vaše vybavení předem. Jde to snadno a velmi rychle! Díky rezervaci budete mít jistotu, a navíc a také ušetříte čas – Vaše vybavení budeme pro Vás mít předem připravené.

Rezervační formulář

Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.
Prosím vyplňte toto pole.

Půjčovna&Sport Řezáč

Frymbruk 12, 382 79 Frymburk

  • Tel: +420 608 757 095
  • Email: sportrezac@seznam.cz

Sledujte nás na facebooku

© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností CAP-NET